Świąteczna rzeżucha
W ostatnich dniach uczniowie klasy 1pb zamienili się w prawdziwych ogrodników i założyli własne hodowle rzeżuchy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem dbały o nasionka, codziennie pilnując, by miały odpowiednią ilość wody i słońca. Ta żywa lekcja przyrody była świetną okazją, by poćwiczyć cierpliwość i dowiedzieć się, jak z małego ziarnka wyrasta zdrowa, pełna witamin roślina. Z dumą ogłaszamy, że misja zakończyła się sukcesem, piękne, zielone dywaniki poszły już z uczniami do domów, by stać się jadalną i zdrową dekoracją wielkanocnych stołów. Brawo dla naszych młodych przyrodników

