ZSOMS w Białymstoku

Świąteczna rzeżucha

W ostatnich dniach uczniowie klasy 1pb zamienili się w prawdziwych ogrodników i założyli własne hodowle rzeżuchy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem dbały o nasionka, codziennie pilnując, by miały odpowiednią ilość wody i słońca. Ta żywa lekcja przyrody była świetną okazją, by poćwiczyć cierpliwość i dowiedzieć się, jak z małego ziarnka wyrasta zdrowa, pełna witamin roślina. Z dumą ogłaszamy, że misja zakończyła się sukcesem, piękne, zielone dywaniki poszły już z uczniami do domów, by stać się jadalną i zdrową dekoracją wielkanocnych stołów. Brawo dla naszych młodych przyrodników  

Galeria zdjęć

657599486_1591618149639047_701118047113358069_n 657678587_1591618356305693_8057093506242126417_n 657718601_1591618216305707_7648696405034554658_n 657857810_1591618179639044_4818868189445441794_n 659383830_1591618349639027_8951886041012966181_n 657957593_1591618316305697_2322361405573397129_n 660014690_1591618159639046_7392567674089843887_n 657678587_1591618356305693_8057093506242126417_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności