2PA na lodach
Wysokie temperatury dają się we znaki, dlatego warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu i chwili przyjemnego ochłodzenia.
Uczniowie klasy 2PA postanowili skorzystać z pięknej, choć bardzo gorącej aury i wybrali się na pyszne lody. Mniam!
Klasa 2PA życzy wszystkim dużo uśmiechu i bezpiecznego korzystania z uroków lata!

