Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
To był dla Polski bardzo udany weekend. Wszystko za sprawą naszej kadry, która W Pekinie wywalczyła aż trzy medale Mistrzostw Świata.
Nasza sztafeta kobieca na 3000m wywalczyła srebrny medal w składzie:
Natalia Maliszewska
Nicola Mazur
Kamila Stormowska
Gabriela Topolska
Brązowy medal zdobyła nasza sztafeta mieszana na 2000m w składzie:
Natalia Maliszewska
Kamila Stormowska
Łukasz Kuczyński
Diane Sellier
Michał Niewiński
Trzeci krążek dorzuciła Natalia Maliszewska zdobywając brązowy medal na 500m.
W dodatku to właśnie Natalia na tych mistrzostwach zdobyła trzy medale
Bardzo gratulujemy zawodnikom, trenerom Urszula Kamińska i Grégory Durand oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tych młodych ludzi.