Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W tym roku Jasełka były prezentowane pod hasłem „Nasza nadzieja w Betlejem”. Uczniowie
czterokrotnie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami aktorskimi i za każdym razem otrzymywali
od zgromadzonej widowni gromkie brawa. Otrzymali również słodkie upominki od pana Dyrektora.
W Jasełkach wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 22 z kl.: I B, IV B, V B, VI B, VII B i VIII.
Wszystkim uczniom bardzo dziękuję za poświęcony czas i współpracę.
E.Rogowska