Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

PIKNIK Z KONOPNICKĄ I KRASNALAMI

W czwartek 23 maja z okazji rocznicy urodzin Marii Konopnickiej nasi uczniowie wzięli udział w szkolnym pikniku. Był on wyjątkową okazją do spotkania się i integracji naszych podopiecznych oraz nauczycieli. Dzieci, prócz relaksu na kocyku przy pysznych przekąskach, wśród śmiechu i wspólnej zabawy, brały udział w licznych aktywnościach: rzucie krasnalem, sztafecie czy konkursie na hasło propagujące twórczość Konopnickiej. 

Rywalizację na świeżym powietrzu wygrały:

·         III LB (sztafeta klas licealnych)

·         III LC (hasło promujące Marię Konopnicką)

·         6PA  (sztafeta klas 4-7)

Galeria zdjęć

IMG_4510_wynik IMG_4519_wynik IMG_4555_wynik IMG_4564_wynik IMG_4572_wynik IMG_4593_wynik IMG_4595_wynik IMG_4618_wynik IMG_4630_wynik IMG_4640_wynik IMG_4641_wynik IMG_4652_wynik IMG_4671_wynik IMG_4686_wynik IMG_4708_wynik IMG_4715_wynik IMG_4721_wynik IMG_4731_wynik IMG_4735_wynik IMG_4740_wynik IMG_4749_wynik IMG_4764_wynik IMG_4789_wynik IMG_4795_wynik IMG_4807_wynik IMG_4815_wynik IMG_4831_wynik IMG_4837_wynik IMG_4842_wynik IMG_4849_wynik IMG_4859_wynik IMG_4894_wynik
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.