Wczoraj (4.10.2022) odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, a głosy oddane przez uczniów rozkładały się bardzo równo.
Bardzo miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2022/2023 przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego SP 22 została Hanna Lewkowicz, natomiast zastępcą przewodniczącej Kinga Poźniak.