Świetlica włączyła się do Ogólnopolskiej akcji Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów .W ramach podziękowań otrzymaliśmy taki o to certyfikat ,a nasze laurki trafiły do strażaków i leśników z całej Polski .