ZSOMS w Białymstoku

Wyjście na "Skąpca" Moliera

19 października klasy: 1LA, 1LD, 3 LC, 4LA, 4LC miały możliwość obejrzenia spektaklu pt. „Skąpiec” na podstawie dzieła Moliéra. Uniwersalność tematu przewodniego, czyli miłość i pieniądze bardzo przypadły młodzieży do gustu.

Galeria zdjęć

393945688_1071899030472579_6411789000831209861_n 393993332_251195187535837_3392429714166281521_n (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności