ZSOMS w Białymstoku

"Uczeń jako badacz, naukowiec i odkrywca"

Uczennica klasy I LB Maria Gilewska wzięła udział w tegorocznej edycji programu tutorskiego UwB „Uczeń jako badacz, naukowiec i odkrywca” 
W poniedziałek, 23 czerwca odbyło się III Forum Tutoringu, podczas którego zostały podsumowane badawcze spotkania uczniów - tutees i naukowców – tutorów. 
 

Galeria zdjęć

Zdjęcie WhatsApp 2025-06-25 o 07.47.38_9884bc12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności