ZSOMS w Białymstoku

Spotkanie z kardiologiem

Dzięki uprzejmości Pani Janiny - mamy naszej Magdy, która jest kardiologiem, klasa 2PB miała przyjemność uczestniczyć we wspaniałych zajęciach. Uczniowie poszerzyli swoją dotychczasowa wiedzę z zakresu medycyny. Dzieci poznały budowę serca oraz jego funkcje. Wiedzą również w jaki sposób powinny dbać o serce oraz ogólnie o swoje zdrowie. Przy okazji spędziliśmy bardzo miło czas w cudownym towarzystwie. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca Pani Janinie. Oby jak najwięcej takich wspaniałych spotkań w naszej klasie.

 

Galeria zdjęć

Spotkanie z kardiologiem 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności