ZSOMS w Białymstoku

Mikołajki w klasach: 1PA, 2PA i 3PA

Ależ świątecznie było 6 grudnia  w klasie 1PA i 2PA!  Obchodziliśmy Mikołajki. Wesoła zabawa i dużo uśmiechu! Choinka w sali 59 już ubrana, klasa udekorowana - czuć atmosferę zbliżających się świąt. Wszyscy uczniowie o to zadbali. Odwiedził nas nawet Święty Mikołaj i zostawił drobne upominki.

Natomiast 3PA była tego dnia na wzruszającym i pełnym ciepła filmie "Bella i Sebastian".

Galeria zdjęć

tmp_50e71303-8f70-43bd-b094-17ac718a02c0_wynik
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności