ZSOMS w Białymstoku

Klasa 3PB w gabinecie stomatologicznym

Celem wycieczki było uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej, jak również poznanie atrybutów pracy dentysty i sprzętu stomatologicznego.
Pani Stomatolog Joanna  Martyn-Popławska, przyjęła nas bardzo serdecznie. Zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśniła jak się leczy zęby, pokazała dzieciom działanie sprzętu medycznego. Na koniec obdarowała naszych uczniów cudownymi upominkami. Jeszcze raz dziękujemy za przekazaną nam wiedzę oraz bardzo mile spędzony czas.

Galeria zdjęć

Klasa 3PB w gabinecie stomatologicznym 10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności