ZSOMS w Białymstoku

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

Barwny i rozśpiewany Orszak Trzech Króli po raz ósmy przeszedł ulicami naszego miasta 6 stycznia, w święto Objawienia Pańskiego. Każdy uczestnik orszaku z koroną na głowie mógł poczuć się królem, który chce dotrzeć do Betlejemskiej Stajenki, aby oddać hołd Jezusowi i doświadczyć radości spotkania z Panem. Wśród licznie zgromadzonych mieszkańców Białegostoku byli również uczniowie naszej szkoły.

E. Rogowska

Galeria zdjęć

przemówienie maskotki cuda pod gwiazdami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności