Drużyna naszej szkoły zdobyła 2 miejsce w „Białystok - w TO się gra" Grze miejskiej zorganizowanej przez Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku. Gratulujemy!