ZSOMS w Białymstoku

Sukces drużyny w „Białystok - w TO się gra"

Drużyna naszej szkoły zdobyła 2 miejsce w „Białystok - w TO się gra" Grze miejskiej zorganizowanej przez Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku.

Gratulujemy! 

Galeria zdjęć

726145833_1664903945643800_475751426903798987_n 725860399_1664903952310466_7980489873083586443_n 725803949_1664903545643840_6372115720238071157_n 726495291_1664903638977164_8605772575551304710_n 726145753_1664903658977162_5692777132822712557_n 723066708_1664903982310463_8212070855520283219_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności