ZSOMS w Białymstoku

Wycieczka do lasu

Korzystając z ładnej pogody klasa II PA wybrała się na wycieczkę do lasu. Dzieci zbierały różnobarwne liście, z których później zrobiły jesienne bukiety. Udało się nawet zaobserwować biegające po gałęziach wiewiórki. Głównym jednak celem wycieczki było rozpoznawanie drzew i krzewów po korze, liściach i po owocach, oraz zebranie żołędzi, dla Akcentu ZOO w Białymstoku.

 

Galeria zdjęć

Wycieczka do lasu 16
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności