ZSOMS w Białymstoku

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dn. 09-10 kwietnia 2025r. uczniowie SP 22 i XIII LO uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych, a głównym ich celem jest jak zawsze wzrost duchowy i pogłębienie relacji z Bogiem oraz duchowe przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych. 
W tym roku nauki rekolekcyjne głosił ks. Adam Anuszkiewicz.

Galeria zdjęć

59e86a2f-6f23-4163-8366-11b3221ff7f7_Easy-Resize.com abed425b-1bce-43ea-b066-9bbe3fba245f_Easy-Resize.com DSC07318_Easy-Resize.com DSC07321_Easy-Resize.com DSC07337_Easy-Resize.com DSC07341_Easy-Resize.com DSC07343_Easy-Resize.com DSC07347_Easy-Resize.com DSC07350_Easy-Resize.com
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności