ZSOMS w Białymstoku

Spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej

Uczniowie XIII LO uczestniczyli w kolejnym spotkaniu Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej. Tym razem wysłuchali interesującego wykładu dietetyk Agnieszki Kucharczyk na temat zdrowego odżywiania pt „Happy food” – co jeść by mieć energię, koncentrację i wspierać zdrowie psychiczne”. Temat wzbudził żywe zainteresowanie wśród młodzieży, bo pytaniom nie było końca.

W drugiej części spotkania przedstawiciele białostockich szkół średnich zmierzyli się z tematem „Czy klasyka jest nadal aktualna, czy lektury szkolne są  ciekawe i ważne?”.  Zagadnienie przybliżył i moderował dyskusję dr Grzegorz Kowalski.

Galeria zdjęć

20250331_110827_Easy-Resize.com 20250331_111028_Easy-Resize.com 20250331_111553_Easy-Resize.com 20250331_123314-1_Easy-Resize.com 20250331_131620_Easy-Resize.com 20250331_133742_Easy-Resize.com
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności