Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj wraz ze śnieżynkami . Uczniowie mieli okazję porozmawiać z Mikołajem oraz poczęstować się cukierkami przywiezionymi prosto z Jego domu.
Samorząd Uczniowski